O Nas

Efektywnie oraz efektownie

Jesteśmy zespołem kreatywnych osób, które pracują w branży reklamowej od wielu lat i stale rozwijają swoje umiejętności. Stajemy naprzeciw nowym rozwiązaniom marketingowym, które zmieniają się z dnia na dzień. Najlepiej czujemy się w obszarach reklamy internetowej i dlatego musimy być otwarci na wszelkie zmiany, które w tym kanale komunikacji dokonują się najszybciej. Nasza specjalizacja to realizacja projektów internetowych od przygotowania kreacji, treści czy materiałów video przez prowadzenie wielokanałowych kampanii reklamowych do raportowania oraz optymalizacji dotychczasowych działań. Nasz cel to prowadzenie skutecznych działań, które pozwolą na realizację zamierzonych planów klienta.

efekto-logo

Nasi doradcy

doradca

Michał Podejma Account Manager

M: 600 351 032
biuro@efekto.com.pl

Od ponad 10 lat pracuję w branży reklamowej i ta praca nigdy mi się nie nudzi! Wciąż nowe możliwości i wdrażane pomysły dają mi wiele satysfakcji. Jestem zawodowym media planerem, który chętnie jeździ w plener. Najlepiej w góry. Jako zdeklarowany jaskiniowiec-grotołaz lubię się czasem solidnie zmęczyć i ubrudzić. Jako niespełniony artysta plastyk z powodzeniem realizuję projekty graficzne. Do tego obowiązkowy kontakt z ludźmi i mam to co lubię najbardziej!

doradca-2

Izabela Podejma Product Manager

M: 697 549 997
social@efekto.com.pl

Od wielu lat pracuję jako marketer i uwielbiam to! Praca kreatywna, kontakt z ludźmi, tworzenie coś z niczego to mój konik! Uwielbiam również słowa w każdej konfiguracji i postaci – dużo mówię, dużo piszę i dużo czytam. Dobrze też czuję się w siodle. Adrenalina, której dostarcza jazda konna potrafi dać prawdziwego kopa na cały dzień! Realizuję się również jako mama dwojga fantastycznych dzieciaków – Mai i Jasia, to oni przypominają mi, że w każdym z nas tkwi odrobina dziecka.