Mobile

Najszybsze dotarcie do klienta!

Dobrze, że jesteś na naszej stronie. Jeżeli szukasz agencji marketingowej, potrzebujesz doradztwa, chcesz wypromować swój biznes to trafiłeś w dziesiątkę. Możemy pomóc Tobie w realizacji celów sprzedażowych lub zajęciu się budowaniem wizerunku w mediach. Przygotujemy projekt strony internetowej, grafikę, czy spot reklamowy. Przeprowadzimy kampanię reklamową skierowaną precyzyjnie do Twojej grupy docelowej. Poprowadzimy panel Google Ads i Facebook Ads. Zajmiemy się pozycjonowaniem oraz obsługą mediów społecznościowych. Wszystkie te działania będą realizowane, abyś mógł pozyskiwać nowych klientów i budować swój brand. 

  • demograficzne (wiek i płeć)
  • miejsce zamieszkania (po wielkości miasta)
  • lokalizacja (geotargetowanie)
  • wykształcenie
  • przychody netto
  • zainteresowania
  • praca/stanowisko

 

KAMPANIA TYPU PUSH

To kampania zasięgowa emitowana po konkretnych kodach pocztowych. Jest to dobre rozwiązanie dla firm, które chcą prowadzić kampanie zasięgowe, do mieszkańców danej ulicy, dzielnicy, miasta!

 

GEOTARGETOWANIE 

To kampania do osób, które przebywają w danej strefie, w danym miejscu np. w galerii handlowej, w pobliżu restauracji. Idealne rozwiązanie, aby trafić z ofertą do klienta, który znajduje się w pobliżu naszego sklepu w danym momencie.

REMARKETING

To kampania, która korzysta z archiwalnych danych operatorów sieci komórkowych, także opiera się na geolokalizacji, ale nie aktualnej, lecz w danym przedziale czasowym. Możemy dotrzec do osób, które w ciągu ostatniego tygodnia przebywały np w galerii handlowej!

SMS

Jeśli wybierzesz wysyłkę wiadomości SMS, będziesz mógł wysłać tekst do 160 znaków z możliwością dodania nadpisu do 11 znaków (bez polskich znaków). Oczywiście wstawimy link, dzięki czemu Twój klient będzie mógł wejść na stronę i dokonać akcji! 

MMS

Jeśli wybierzesz wysyłkę wiadomości MMS, będziesz mógł wysłać tekst do 220 znaków z grafiką max. do 250 kB, o rozdzielczości 500×500 px. Oczywiście wstawimy link, a Twój klient będzie mógł zobaczyć reklamę, wejść na stronę i dokonać akcji! 

VIDEO MMS

Wiadomość Video MMS jest bardziej złożonym komunikatem. Format pliku to 3GP przy maksymalnej wadze 300 kB i rozdzielczości max. 300×300 px. Oczywiście materiał będzie podlinkowany, a Twój klient będzie mógł zobaczyć video, wejść na stronę i dokonać akcji!