Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Dla naszej agencji marketingowej priorytetem zawsze było dostarczanie najwyższej jakości projektów stron internetowych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 
🌐 Nasze Strony Internetowe Są Przyjazne Dla Użytkowników:
Zależy nam na tym, aby każda strona internetowa, którą tworzymy, była nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim przyjazna dla użytkownika. Dzięki nowoczesnemu designowi i intuicyjnej nawigacji zapewnimy Twoim klientom niezapomniane wrażenia online.
 
🚀 Szybka Realizacja Projektów Stron Internetowych:
Czas to pieniądz, zwłaszcza w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu. W Efekto zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest terminowe dostarczenie projektów. Nasza agencja jest gotowa sprostać nawet najbardziej ambitnym harmonogramom.
 
🛠️ Gwarancja Wsparcia Technicznego:
Po zakończeniu projektu nie zostawiamy Cię samego. Nasza gwarancja wsparcia technicznego zapewnia, że w razie jakichkolwiek pytań czy problemów będziesz mógł liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy tu dla Ciebie na każdym etapie.
Poniżej znajdziesz podglądy naszych projektów, które mieliśmy przyjemność realizować w ostatnich 5 latach działalności naszej Agencji Marketingowej!

NISSAN POLODY

Projekt strony internetowej został wykonany zgodnie z Guide Book importera Nissan Polska, zgodnie ze specyfikacją techniczną. Wszystkie formularze kontaktowe są zintegrowane z CRM Klienta.

Realizacja: 2020 rok

 

NISSAN FIAŁKOWSKI

Projekt strony internetowej został wykonany zgodnie z Guide Book importera Nissan Polska, zgodnie ze specyfikacją techniczną. SEO realizowane jest indywidualnie przez Klienta.

Realizacja: 2021 rok

 

PRZYJAZNE DOBRZYKOWICE

Projekt strony internetowej inwestycji deweloperskiej realizowany przez jedngo z wrocławskich deweloperów. Prezentacja oferty domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Realizacja: 2023 rok

 

GLOBAL STONE

Projekt strony internetowej z modułem sklepowym bez płatności online. Około 500 produktów. Stany magazynowe zintegrowane z programem do faktur. Integracja na bazie wtyczki WordPress.

Realizacja: 2020 rok

 

SPIEKI KWARCOWE

Projekt strony internetowej z modułem sklepowym bez płatności online. Stany magazynowe zintegrowane z programem do faktur. Hurtownia kamienia.

Realizacja: 2023 rok

 

AGRO-TRANSHANDEL

Projekt strony internetowej dla firmy z branży rolniczej z województwa wielkopolskiego. Optymalizacja serwisu pod SEO we własnym zakresie.

Realizacja: 2020 rok

 

INSTALACYJNI

Projekt strony internetowej dla firmy z branży instalacyjno-budowlanej. Serwis wstępnie zoptymalizowany.

Realizacja: 2023 rok

 

KAR STAL

Projekt strony internetowej dla firmy, która tworzy konstrukcje stalowe typu bramy, balustrady itd.

Realizacja: 2022 rok

 

OSIEDLE POZNAŃSKIE

Projekt strony internetowej dla jednego z większych poznańskich deweloperów. Inwestycja w podpoznańskich Czapurach z interaktywną mapką oraz integracją spacerów 3D.

Realizacja: 2019 rok

 

SIMNAT

Projekt strony internetowej dla jednego z liderów sprzedaży kruszyw na wielkopolskim rynku. Optymalizacja serwisu i działania SEO.

Realizacja: 2019 rok

 

AKORD-BUD

Projekt strony internetowej dla firmy a branży budowlanej. W ramach współpracy realizowany jest lokalny plan SEO.

Realizacja: 2020 rok

 

INPRO-BUD

Projekt strony internetowej dla firmy z branży budowlanej, która specjalizuje się w budowie mostów. Realizacja pozycjonowania serwisu.

Realizacja: 2021 rok

 

MÓWISIE - LOGOPEDA

Projekt strony internetowej dla Gabinetu Logopedycznego w Poznaniu. Dodatkowo realizowana usługa pozycjonowania strony internetowej oraz wizytówki Google.

Realizacja: 2022 rok

 

JULKA I MIŚ - PRZEDSZKOLE

Projekt strony internetowej dla Przedszkola Julka i Miś w Wirach pod Poznaniem. Dodatkowo realizowana usługa pozycjonowania oraz SM.

Realizacja: 2021 rok

 

RESTAURACJA SYMFONIA

Projekt strony internetowej dla ekskluzywnej restauracji w Poznaniu. Kompleksowa obsługa marketingowa i doradztwo.

Realizacja: 2023 rok

 

EL SOL

Projekt strony internetowej dla firmy z Poznania, która zajmuje się sprzedażą i montażem odsłon wewnętrznych i zewnętrznych.

Realizacja: 2022 rok

 

HSS

Projekt strony internetowej dla firmy z branży obsługi nieruchomości. Firma z Wrocławia.

Realizacja: 2023 rok

 

WILWET

Projekt strony internetowej dla Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Poznaniu.

Realizacja: 2023 rok