Pozycjonowanie strony internetowej oraz wycena

Pozycjonowanie

Daj się znaleźć w wyszukiwarce!

Kluczem do sukcesu w komunikacji online jest poprawnie zaprojektowana strona internetowa oraz jej optymalizacja. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron www w rozliczeniu za konkretny efekt. Klient płaci tylko za wcześniej ustaloną pozycję w wyszukiwarce Google. Doradzamy i pomagamy dobrać odpowiednie frazy dla Twojego biznesu. 

Wykonujemy audyt strony, żeby ewentualnie poprawić pewne mankamenty. Poprawiamy szybkość, zmniejszamy rozmiary zdjęć, dodajemy potrzebną treść. Wykonujemy prawidłową optymalizację serwisu. Wszystko musi być przeprowadzone zgodnie ze standardami Google. Dlatego zaczynamy od dobrze zaprojektowanej strony internetowej, którą możemy dla Ciebie przygotować.

Realizacja celów na Twojej stronie!

Bardzo ważne podczas wspólpracy z klientem jest śledzenie skuteczności pozycjonowania i stworzenie konkretnych celów na stronie internetowej. Dlatego właśnie ustawiamy cele i konwersje w Google Analytics, abyśmy mogli na bieżąco śledzić aktywność użytkowników, którzy odwiedzją Twoją witrynę. Dostarczamy raporty z ilości wysłanych formularzy, połączeń telefonicznych, dokonanych zakupów, pozostawionych leadów.

Będziemy mieli wiedzę jak zachowuje się klient podczas wizyty na stronie, co pomoże w skuteczniejszym dopasowaniu działań reklamowych i kierunku prowadzenia działań marketingowych. Analiza pomoże nam w osiąganiu wyznaczonych celów!

Zaczynamy ?

Zastanawiasz się nad pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google? 

Zacznij zarabiać z Efekto!

Wycena

Za co płacisz?

Za co płacimy w usłudze pozycjonowania strony internetowej? Mamy kilka modeli rozliczeń. Przede wszystkim za osiągane efekty, czyli za miejsce w organicznych wynikach wyszukiwania, czyli poniżej linków sponsorowanych oraz za miejsce w wizytówkach Google Moja Firma w Google Maps. Lokalizacja jest mocno powiązana z wynikami wyszukiwanych usług lub produktów.

Co wpływa na wycenę pozycjonowania?

  •  miejsce w wynikach (TOP 10, TOP 5, TOP 3)
  • czy budowane jest zaplecze w postaci dodatkowych stron internetowych
  • czy realizowane są dodatkowe usługi takie jak obsługa wizytówki Google Moja Firma, administracja strony internetowej lub tworzenie treści, czyli tak zwany content
  • konkurencyjność fraz
  • geolokalizacja Twojego biznesu (rynek lokalny, regionalny lub ogólnopolski)
 

Jeżeli zastanawiasz się nad pozycjonowaniem i budowaniem brandu napisz! Za wycenę i konsultacje nie płacisz!

10 wybranych fraz

już od
600 PLN
  • strona w TOP 10
  • rozliczenie za efekt
  • realizacja celów  
PROMOCJA

Klienci o nas