Reklama Google Ads oraz Facebook Ads, Agencja reklamowa

Reklama Google Ads i Facebook Ads

Reklama błyskawiczna dla każdego!

Pozycjonujesz swój brand, masz dobrze zorbioną stronę internetową. Masz już profil na Facebooku. Chcecie szybko pochwalić się swoją usługą lub produktem?

Przeprowadzimy dla Ciebie kampanię reklamową w tych miejscach, gdzie znajduje się Twój potencjalny klient. Dotrzemy do Waszej grupy docelowej dzięki sieci wyszukiwania Google, sieci reklamowej Google lub Facebook Ads. Uruchomimy kampanię w ciągu 24h, a Ty szybko zauważysz efekty w postaci LEADów. W jakich miejscach możesz promować swój brand lub usługę/produkt?

 #wyszukiwarka Google (linki sponsorowane)

#sieć reklamowa Google (liczne portale internetowe)

#YouTube (promocja spotu reklamowego)

#Facebook

#Instagram

#Linkedin

Zastanawiasz się nad reklamą w Google Ads lub Facebook Ads? Wypełnij formularz lub zadzwoń!

Dlaczego warto inwestować w Google Ads
i Facebook Ads?

Nie trać czasu! Konkurencja też tu jest!

Już w ciągu 24h możemy wypuścić kampanię reklamową, utworzymy plan kampanii, doładujemy Twoje konto reklamowe i przygotujemy kreację, aby promować ofertę lub budować wizerunek firmy. Namierzymy Towjego klienta precyzyjnie i trafimy w jego potrzeby. Znajdziemy go po geolokalizacji, wieku, płci, zainteresowaniach, słowach kluczowych i na inne sposoby. Ustawimy cele kampanii, aby wiedzieć jaka jest skuteczność prowadzonych działań, wygenerujemy raport końcowy z prowadzonych kampanii.

Dzięki linkom sponsorowanym możesz pozycjonować swoją stronę w wyszukiwarce Google i nie czekać na wyniki pozycjonowania organicznego. Wyemitujemy banery na różnych portalach internetowych i w mediach społecznościowych. Jeżeli masz do dyspozycji spot reklamowy to przygotujemy kampanię video na portalu Youtube lub na Facebooku.

Płacisz za efekt. Modele rozliczeń:

  • Cost Per Mile (Koszt za 1000 odsłon)
  • Cost Per View (Koszt za wyświetlenie reklamy, filmu)
  • Cost Per Click (Koszt za kliknięcie)
  • Cost Per Action (Koszt za wykonaną akcję np. wysłany formularz kontaktowy)

Szybkość

Możemy szybko ustawić reklamę i włączyć, abyś mógł pozyskiwać nowych klientów w danym okresie, kiedy masz wyjątkową ofertę, którą chcesz w danym momencie zaprezentować!

Targetowanie

Targetowanie, czyli kierowanie Twojej komunikacji do sprecyzowanej grupy docelowej np. geotargetowanie, remarketing, kierowanie demograficzne, na zainteresowania, wybrane portale, tematy!

Mierzalność

Analizujemy Twoje kampanie i ustawiamy je na konkretne cele np. pozyskiwane leady, przejścia do witryny, zakup w sklepie internetowym. Korzystając z Google Analytics i Google Tag Manager w pełni dbamy o Twoje wyniki!