Projektowanie, strony internetowe, dom produkcyjny

Kreacja i projekty reklamy

Wszystko zaczyna się od projektu!

W każdej kampanii reklamowej ważnym elementem na początku oprócz strategii działania jest odpowiedni przekaz, komunikat, forma graficzna, baner, coś co przykuje uwagę potencjalnego klienta. W zależności od rodzaju komunikacji marketingowej tworzymy niezbędne kreacje: projekty stron internetowych, banery reklamowe statyczne i dynamiczne, treść, czyli artykuły reklamowe, produktowe, eksperckie, scenariusze. Poza tym w naszej ofercie znajdują się produkcje video: spoty, clipy, wywiady, prezentacje firm. Dobra kreacja to połowa sukcesu.

Na tej stronie znajdziesz nasze produkcje!

Produkcja strony internetowej!

Projektujemy strony internetowe, sklepy internetowe, blogi, landing pages. Kompleksowe wykonanie od rejestracji domeny, przez produkcję strony, projekty graficzne, po instalację wszystkich potrzebnych narzędzi jak Google Analytics, powiadomienia Push, Messenger, call widget, pixel Facebooka. Każdą stronę internetową budujemy zachowując wszystkie standardy Google i dbając o pozycję klienta w wyszukiwarce. 

Więcej na temat „Jak działają algorytmy wyszukiwania?” znajdziecie u źródeł. Kilkając w przycisk poniżej przejdziesz na stronę google.com do konkretnego artykułu i dowiesz się jak działa wyszukiwarka Google!

CMS WordPress

Nasze strony internetowe projektujemy głównie w WordPressie. Daje on nam wiele możliwości wizualnych oraz technicznych. Strony w WordPress są przyjazne dla środowiska SEO. Niektóre projekty wymagają indywidualnych konfiguracji, integracji. Wtedy posiłkujemy się pracą programisty, aby dostarczyć wszystkie potrzebne funkcje witryny.

Połowa stron na rynku jest wykonywana w WordPress!
 
Previous
Next

Filmy Reklamowe

SPOT REKLAMOWY OSIEDLE POZNAŃSKIE

Współpraca z jednym z poznańskich deweloperów zaowocowała cykliczną produkcją spotów reklamowych, które wykonujemy z użyciem dronów, ale także znajdują się w nich ujęcia z „dołu”.

Wykorzystanie: Youtube, social media, strona internetowa

 

SPOT REKLAMOWY AVENIDA POZNAŃ

Mieliśmy okazję uczestniczyć podczas promocji eventu, który odbywa się cyklicznie w galerii handlowej Avenida Poznań „YouTuberowe Wyzwania”. Oprócz spotu reklamowego prowadziliśmy kampanię reklamową w Google Ads.

Wykorzystanie: Youtube, social media

 

SPOT REKLAMOWY GRAVIS DEVELOPER 

Dla naszego zaprzyjaźnionego dewelopera wyprodukowaliśmy spot reklamowy, który miał na celu promocję nowej inwestycji podczas MTP. Oprócz filmu prowadziliśmy dla Gravis pozycjonowanie, Google Ads, obsługę mediów społecznościowych.

Wykorzystanie: ekran na MTP, strona internetowa, social media

 

Projekty graficzne

Elementy graficzne wizytówką Twojej firmy!

Tworzymy przeróżne projekty graficzne na potrzeby nasze oraz naszych klientów. Materiały wykorzystywane są głównie w sieci , ale także produkyjemy foldery, ulotki i inne materiały drukowane. Projekty graficzne takie jak banery powinny składać się z kilku elementów: grafiki/zdjęcia, logotypy, krótkiej warstwy tekstowej oraz „call to action” co sprawi, że potencjalny klient będzie zainteresowany produktem lub usługą i zechce odwiedzić naszą witrynę.

Poniżej znajdziesz banery internetowe, ekartkę oraz grafiki okolicznościowe!

Foldery do druku

Mamy swoich grafików i zaprzyjaźnione drukarnie, więc obsługujemy naszych klientów kompleksowo. Możemy przygotować ulotki, foldery, gazetki, plansze, billboardy razem z wydrukiem. My zajmujemy się marketingiem, a ty obsługą swoich klientów!

Tutaj możesz sprawdzić jak wygląda przykładowy folder!
Folder Gravis PDF

Wizualizacje

Mamy bogate doświadczenie we współpracy z deweloperami i dlatego realizujemy różne projekty graficzne dla klientów z tej właśnie branży. Wizualizacje osiedla, budynku, mieszkania to istotne elementy działań marketingowych firm sprzedających nieruchomości. Aby dobrze zaprezentować inwestycje deweloperskie, wizualizacje muszą być dobrze wykonane i dlatego możecie na nas liczyć podczas procesu kreacji! 

Na tej stronie znajdziesz nasze produkcje!

Logotypy

Projektujemy znaki firmowe i budujemy identyfikację wizualną. Zaprojektujemy dla Ciebie logo oraz inne elementy graficzne, aby wypromować Twój brand!

Komunikacja zaczyna się od Twojego logo!

Cennik produkcji netto

 • LOGO 150 PLN

  Projekt logotypu według wytycznych klienta

 • BANERY 200 PLN

  Komplet banerów 750x200, 300x250, 300x600 pixeli, *jpg lub *png

 • BANER GIF 400 PLN

  Jeden baner w gifie (każdy kolejny 100 zł)

 • WIZUALIZACJA 550 PLN

  Wizualizacja deweloperska danego obiektu, budynku, osiedla w *jpg

 • FOLDER 300 PLN

  4 stronicowy folder w formacie A4 w *pdf z możliwością wydruku

 • PROJEKT STRONY 1700+ PLN

  Każdy projekt strony internetowej wyceniamy indywidualnie

 • SPOT REKLAMOWY 500+ PLN

  Cena spotu uzależniona jest od wielu czynników (montażu, scenariusza, używanego sprzętu np drona, lektora, napisów, elementów graficznych, podkładu muzycznego)