Obsługa Social Media

Obsługa Social Media

Obsługujemy media społecznościowe!

Od wielu lat tworzymy spójną strategię marketingową, w której ważnym elementem są media społecznościowe. Budując brand nie możemy zapomnieć o portalach Facebook, Instagram, czy wizytówkach Google Moja Firma. Oczywiście mamy więcej platform social media, ale te wydają się najważniejsze w obecnej chwili. Oczywiście wiele zależy od naszej grupy docelowej, ale my jednak skupimy się na tych właśnie kanałach. 

Oprócz komunikacji z Twoim klientem, prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe np na Facebooku z kierowaniem do sprecyzowanej grupy docelowej oraz remarketing i możemy się rozliczać w modelu Cost Per Lead, czyli za konkretnego klienta, który zostawi nam swój numer telefonu lub wyśle formularz kontaktowy. Patrząc na statystyki wejść na stronę i pozostawionych leadów, nie możemy zapomnieć o mediach społecznościowych. Skontaktuj się i zapytaj o darmową wycenę prowadzenia fan page i kampanii reklamowych!

Fan page

Daj się znaleźć w social media!

Tutaj znajdziesz kilka stron na Facebooku, które prowadzimy. Niektóre projekty są już wieloletnie, a niektóre to dopiero startujące przedsięwzięcia. Sprawdź!

MITSUBISHI POLODY

Sprawdź

SIMNAT

Sprawdź

EDUCARE

Sprawdź

Obsługa Premium

Nasz Social Manager wzniesie Twoje media społecznościowe na wyższy level!

Facebook

Obsługa strony na Facebooku!

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę obsługi mediów społecznościowych. Tutaj znajdziesz podstawową ofertę na obsługę strony na Facebooku, jednak musisz pamietać o tym, że wycena takich działań zależy od stopnia zaangażowania specjalisty w tym kanale. Niektóre firmy posiadają sztab ludzi do tego, aby komunikacja w social media przebiegała prawidłowo. Zatrudniają social managerów, którzy tylko tym zajmują się w firmie. Dlatego wycena uzależniona jest od nakładu pracy. Możemy prowadzić kampanie reklamowe, budować grupy, wydarzenia, organizować konkursy, budować społeczność. Wszystko zależy od strategii działania i kierunku wyznaczonego przez klienta.

FACEBOOK

już od
600 PLN/MC
  • dedykowany social manager
  • dwa wpisy w tygodniu
  • obróbka graficzna zdjęć
  • prowadzenie kampanii reklamowych  
PROMOCJA

WIZYTÓWKA GOOGLE

już od
300 PLN/MC
  • obsługa zgodna z wytycznymi Google
  • jeden wpis w tygodniu
  • odpowiedzi na opinie i oceny klientów  
  • analiza i wysyłka statystyk
PROMOCJA

Wizytówka Google

Ważny element pozycjonowania!

W budowaniu Twojego brandu nie możemy pominąć wizytówki Google Moja Firma. Twoja wizytówka jest mocno połączona z pozycjonowaniem i musi ona spełniać wszystkie wytyczne Google, aby znalazła wysoką pozycję w wyszukiwarce. O czym należy pamiętać?

Wizytówka Google ma swoje opinie i oceny dodawane przez klientów. Należy na te komentarze odpowiadać. Powinniśmy korzystać z możliwości umieszczania produktów, wpisów, ofert, uzupełnić treść i dodawać słowa kluczowe w opisach oraz nazwie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami.

Blog

Tworzymy skuteczne strategie marketingowe

W Agencji Marketingowej Efekto dopasowujemy strategie marketingowe dla Klientów o różnorodnych potrzebach, niezależnie od ich lokalizacji i skali działania. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam

Read More »