Kompleksowa obsługa w pozycjonowaniu

O pozycjonowaniu pisaliśmy już w kilku wpisach blogowych na naszej stronie.

Tym razem chcemy dodać informacje, co może wejść do kompleksowej usługi pozycjonowania, co oferujemy naszym klientom, aby wzmocnić ich pozycję w sieci.

Zaplecze SEO oraz domeny

W ramach współpracy i wykonywania usługi pozycjonowania, projektujemy zapleczowe strony internetowe oraz dobieramy odpowiednie domeny pod usługi klienta. Czasem okazuje się, że strony zapleczowe nabierają takiej siły, że wskakują w pierwszą dziesiątkę wyników wyszukiwania.

Artykuły i wpisy blogowe

Jak już pisaliśmy w poprzednich artykułach, „Content is King”, czyli budowanie zawartości serwisu ma istotny wpływ na widoczność strony internetowej w sieci. Dla naszych klientów tworzymy krótkie wpisy blogowe, ale także artykuły eksperckie, które tworzone są przez copywriterów specjalizujących się w danym zagadnieniu. O wadze copywritingu pisaliśmy w artykule blogowym:

Linki SEO

Musimy zadbać o jakościowe linki, w szczególności o linki zewnętrzne, które odnoszą do naszej witryny i przenoszą ruch i siłę. Najlepiej jak są to linki z atrybutem DoFollow, dzięki któremu wartość adresu docelowego dla algorytmów Google jest wyższa. Linki możemy umieszczać w stronach zapleczowych, w wartościowych serwisach branżowych lub bazach firm np. w Panoramie Firm.